Manikúrní miska kulatá - fialová

vytiskne produkt
Aktuální stav skladu: Skladem
Výrobce:
Cena: (vč. DPH) 50 Kč,- (bez DPH) 41 Kč,-
Objednávka zboží
Název zboží Cena vč. DPH Kusů
Manikúrní miska kulatá - fialová 50 Kč
Snížit počet Zvýšit počet
Popis zboží

Dvoudílná rozkládací manikúrní miska. Skvělá na údržbu - lze desinfikovat. Jednoduchý design. Bez ouška. Miska pro naplnění acetonem (přípravky na bázi acetonu), popřípadě k naplnění jinými kapalinami určenými k namáčení. Miska je určena pro namáčení prstů při odstraňování umělých nehtů, pro odstranění uv gel laku. Vhodná pro ošetření nehtů při manikúře, odstranění umělých nehtů a přebytečné pokožky, pro ošetření a výživu nehtů.
Fotografie zboží

Detail manikúrní miska - fialová
Mohlo by vás zajímat i toto zboží
Velká profesionální sada P-Shine   Miska k desinfekci nástrojů   Miska s víčkem na acryl - fialová
Velká profesionální sada P-Shine
  Miska k desinfekci nástrojů
  Miska s víčkem na acryl - fialová
1050 Kč vč. DPH   250 Kč vč. DPH   40 Kč vč. DPH
Dotaz a hodnocení zboží
Váš e-mail: Vaše jméno:
Kontrolní text:

Hodnotit:
Odběr novinek na email
stiskni pro odběr novinek
Neonové pigmenty
Zářivé pigmenty v pestrých barvách. Neonové pigmenty
Cestovní pilníčky
Malé cestovní pilníčky pro první pomoc při poškození nehtu Cestovní pilníčky
UV/LED TOP COAT MATT
Gel s efektem matu UV/LED TOP COAT MATT
Vodotisky černo bílé
Černobílé vodotisky s různými motivy Vodotisky černo bílé