Regenerace a výživa nehtů

Péče o přírodní nebo poškozené nehty.
Výpis seřazen: Kolik zboží na stranu:
Amoené Lak 5v1 12 ml   Belleilone Nehtové olejíčky 15 ml   Charbonné Olejíček mandlový 10 ml
Amoené Lak 5v1 12 ml
Jedinečný lak svým složením
  Belleilone Nehtové olejíčky 15 ml
Můžete si vybrat ze šesti příjemných vůní.
  Charbonné Olejíček mandlový 10 ml
99 Kč vč. DPH   49 Kč vč. DPH   90 Kč vč. DPH
Dekor Briliant Zpevňující regenerační lak s mikroglitrou 10 ml   Dekor Hardener diamond DIAMANT zpevňující gel 10 ml   Dekor Manikúrní olivová tužka
Dekor Briliant Zpevňující regenerační lak s mikroglitrou 10 ml
zpevnění - brilantní vzhled
  Dekor Hardener diamond DIAMANT zpevňující gel 10 ml
Zpevňující
  Dekor Manikúrní olivová tužka
regenerace - regenerační masáž
55 Kč vč. DPH   55 Kč vč. DPH   38 Kč vč. DPH
Dekore proteinový olej na nehty 10 ml   Dekore SPICK & SPAN Zpevňující gel s hedvábím 10 ml   Dekore výživný olejíček na nehty MINERAL oil & care 10 ml
Dekore proteinový olej na nehty 10 ml
  Dekore SPICK & SPAN Zpevňující gel s hedvábím 10 ml
Zpevňující gel bez lampy.
  Dekore výživný olejíček na nehty MINERAL oil & care 10 ml
Dvousložkový olej, chladivý.
55 Kč vč. DPH   59 Kč vč. DPH   55 Kč vč. DPH
1 2   Kolik zboží na stranu:
Odběr novinek na email
stiskni pro odběr novinek
Neonové pigmenty
Zářivé pigmenty v pestrých barvách. Neonové pigmenty
Cestovní pilníčky
Malé cestovní pilníčky pro první pomoc při poškození nehtu Cestovní pilníčky
UV/LED TOP COAT MATT
Gel s efektem matu UV/LED TOP COAT MATT
Vodotisky černo bílé
Černobílé vodotisky s různými motivy Vodotisky černo bílé